Kogemusnõustaja Silver

Depressioon & ärevushäire on ajutised Alusta taastumist nüüd!

Tere!

Mina olen Silver Kleimann-Leimann. Mul on diagnoositud sügav depressioon + generaliseerunud ärevushäire. Olen nendest taastunud ja uuesti tagasi sügavasse auku langenud mitmel korral.

Ainus, mis mind aitas oli totaalne elumuutus ja tänu sellele olen saavutanud stabiilsema elu ning minu soov on aidata taasleida  stabiilne ja täisväärtuslik elu ka sinul.

Taastumise teekond, et seljatada ärevushäire & depressioon, on sügavalt individuaalne. Olles ise selle teekonna läbi teinud, tean et oskan aidata sul leida soovitud lahendused, tänu millele saad sa oma taastumise protsessi kordades kiiremini edendada.

Kirjuta mulle, räägi mõne lausega oma mure lahti, lepime kokku kohtumise ja leiame sinu soovitud lahendused 

Kogemusnõustaja Silver
On väga abivalmis, soovitas ja andis kasulike ja praktilisi nõuandeid, sain küsida konkreetselt ja sain ka vastuseid temalt endalt, tema enda kogemuste kaudu. Soovitan
maiko tamme
maiko tamme
06/01/2023
Olen ülimalt tänulik, et on olemas selline inimene nagu Silver. Temaga on kerge ja lihtne rääkida, sest ta mõistab sind ja toetab sind alati ning eriti meeldib mulle see, et ta annab kohtumisele ka alati kirjaliku tagasiside. Aitäh sulle Silver, et teed seda mida sa teed, see on imeline.
Karin Tobro
Karin Tobro
02/11/2022
Kui kõigil kogemusnõustajatel oleks selline missioonitunne nagu Silveril, oleks Eestis vaimse tervise statistika tunduvalt paremas seisus 🙂 Pane sama moodi edasi!
Rene Voog
Rene Voog
22/09/2022
Mitte keegi ei saa su elu muuta selliseks nagu sa soovid ega olematuks teha asju mis oleks võinud olla teisiti . Sellega pead sa ise toime tulema omal tahtejõul. Aga õnneks on olemas inimesi, kes saavad sind suunata, anda häid mõtteid või rääkida kogemustest, mis on teil ühised. Kui näed kedagi, kes on tulnud välja "mustast august", siis annab ka see sinule lootust ja tahtejõudu. Üks sellistest inimestest ongi näiteks Silver ja kui sa arvad, et teemad, millest tema räägib on ka sinu murekohad, siis soovitan pöörduda Silveri poole. Positiivne ja asjalik kogemusnõustaja.
Kaily Poola
Kaily Poola
22/09/2022
On hea,kui leidub keegi,kes on kogenud sama,mida sina. Kord ütles üks tuntud psühholoog, et lugesin suure paksu raamatu läbi,et saada teada, mida sa võiksid tunda aga ma ei saa sellest aru. Kogemusnõusataja on sellel alal parem. Silver teab,mida räägib ja aitab sind just siis,kui sul on vaja. Soovitan väga teda .
Triin Sulumets
Triin Sulumets
22/09/2022

© Kogemusnõustaja Silver 2022