Kogemusnõustamine algab individuaalsest lähenemisest

Kogemusnõustamine on sügavuti minev individuaalne nõustamine. Nii nagu depressioon ja ärevushäire on erinäolised, siis ka inimestena oleme erakordselt unikaalsed. Me vajame erinevat hoolt ja ka aega edusammude saavutamiseks.

Siin avaneb sulle detailne ülevaade, millistel viisidel on depressioon, ärevushäire & nende sümptomid läbi kogemusnõustamise edukalt ja jäädavalt ka seljatada.

kogemusNõustamine päris elus kohtudes

Kui elad Tallinnas ja sulle meeldib liikuda, siis minu praktika näitab, et ühendades liikumise ja kogemusnõustamise, on tulemused kordades efektiivsemad. Klientide tagasisidele toetudes on pärast esimest kohtumist depressioon, ärevushäire & nende sümptomid vähem tuntavamad, kuna sa said lõpuks rääkida endas toimuvast, leida ise lahendused. Sul on selgem siht, kuidas muutused uute eesmärkide osas ellu viia.

Kui nõustamine on lõppenud...

Esitan sulle kohtumisest kirjaliku kokkuvõtte. Kui mul oli depressioon haripunktis ja ärevushäire sümptomid segasid keskendumist, siis igasugust uut infot oli keeruline meeles hoida. Arvestades tänapäeva infomüra, on minu südameasi esitada sulle olulised avastused kohtumisest, et saaks toimuda Ajasrännak © Nii saad tulevikus mõõta, kuhu oled jõudnud ja hoida alati meeles head mõtted, mis toimusid kohtumise ajal. 

või kohtudes virtuaalselt

Tehnoloogia annab meile võimalused kohtumiseks sõltumata asukohast. Kõige kaugem klient seni on minuni jõudnud Bangkokist. Virtuaalne kohtumine on hea ka sellepärast, et mõnikord depressioon, ärevushäire & nende sümptomid võivad tekitada lisastressi päris elus kohtumise ees. Taastumine on protsess ja sellele saab hoogu anda ka virtuaalselt. Kasutame tehnoloogiat enda kasuks, et saavutada soovitud tulemus.

Kui oled töötukassa klient & soovid kogemusnõustamist

Ning otsid lahendusi, kuidas seljatada depressioon, ärevushäire & nende sümptomid, siis see link viib sind õigesse kohta. Mind leiad üles, valides: Kogemusnõustamise osutajad -> Harjumaa ja Tallinn -> Claralux OÜ

Kindlasti kooskõlasta soov oma juhtumikorraldajaga

On väga abivalmis, soovitas ja andis kasulike ja praktilisi nõuandeid, sain küsida konkreetselt ja sain ka vastuseid temalt endalt, tema enda kogemuste kaudu. Soovitan
maiko tamme
maiko tamme
06/01/2023
Olen ülimalt tänulik, et on olemas selline inimene nagu Silver. Temaga on kerge ja lihtne rääkida, sest ta mõistab sind ja toetab sind alati ning eriti meeldib mulle see, et ta annab kohtumisele ka alati kirjaliku tagasiside. Aitäh sulle Silver, et teed seda mida sa teed, see on imeline.
Karin Tobro
Karin Tobro
02/11/2022
Kui kõigil kogemusnõustajatel oleks selline missioonitunne nagu Silveril, oleks Eestis vaimse tervise statistika tunduvalt paremas seisus 🙂 Pane sama moodi edasi!
Rene Voog
Rene Voog
22/09/2022
Mitte keegi ei saa su elu muuta selliseks nagu sa soovid ega olematuks teha asju mis oleks võinud olla teisiti . Sellega pead sa ise toime tulema omal tahtejõul. Aga õnneks on olemas inimesi, kes saavad sind suunata, anda häid mõtteid või rääkida kogemustest, mis on teil ühised. Kui näed kedagi, kes on tulnud välja "mustast august", siis annab ka see sinule lootust ja tahtejõudu. Üks sellistest inimestest ongi näiteks Silver ja kui sa arvad, et teemad, millest tema räägib on ka sinu murekohad, siis soovitan pöörduda Silveri poole. Positiivne ja asjalik kogemusnõustaja.
Kaily Poola
Kaily Poola
22/09/2022
On hea,kui leidub keegi,kes on kogenud sama,mida sina. Kord ütles üks tuntud psühholoog, et lugesin suure paksu raamatu läbi,et saada teada, mida sa võiksid tunda aga ma ei saa sellest aru. Kogemusnõusataja on sellel alal parem. Silver teab,mida räägib ja aitab sind just siis,kui sul on vaja. Soovitan väga teda .
Triin Sulumets
Triin Sulumets
22/09/2022

kogemusnõustamine ja sellega seotud küsimused

Kogemusnõustamine oma olemuselt on küllaltki uus. Toon välja mõned vastused küsimustele, mis kindlasti aitavad.

Kogemusnõustaja loob sinule turvalise keskkonna, kus saad rääkida oma murekohtadest, mida põhjustab depressioon või ärevushäire. Sa ei pea tundma hukkamõistu või valehäbi, sest kogemusnõustaja on ilmselt sarnaseid tundeid tundnud.

Et saada kogemusnõustajaks, tuleb läbida kogemusnõustaja koolitus, taastumiskursus, teha praktika & lõputöö, mille tulemuseks on kutsetunnistus, mis annab õiguse osutada kogemusnõustaja teenust.

Jah, kuid soovitatav on valida kogemusnõustaja, kellel on kogemus teemal, mille osas abi otsid. Õige kogemusnõustaja leiad kogemusnõustajate registrist või kopeeri link: https://www.kogemuskoda.ee/register/

Jah võib piisata ühest nõustamisest. Iga diagnoos k.a depressioon & ärevushäire on igal inimesel erinevad. Samas iga inimene on niivõrd unikaalne ja liigub taastumise teekonnal täiesti omas tempos. Siin ei ole reegleid, kui mitu korda peaks inimene nõustamisele tulema. 

Kogemusnõustamine on rangelt konfidentsiaalne.

kogemusnõustamine depressioon ärevushäire ja nendest taastumine võib esile tuua palju küsimusis